| Family: | TURBINIDAE |
|---|---|
| Gender | Astraea |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (W.record: 69mm) |
| Size: | 37.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Alcobaça city – BA |
| Description: | Collected by diver at about 27m deep. |
Astraea sp.
$ 15,00
In stock













