| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | riosiPetuch,1986 |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (WR: 77.4 mm) |
| Size: | 54.5 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari – ES |
| Description: | Collected by scuba dive, at 33 m deep. |
Cerion incana vaccinum Pilsbry, 1902
$ 24,00
In stock
















