dez25 e10 v29
| Type | Marine gastropode |
|---|---|
| Country: | BRAZIL |
| Description: | Coll by diver, 10 to 15 m |
| Gender | Charonia |
| Family: | RANELLIDAE |
| Quality: | GEM/WO |
| Size: | 48.0 mm |
| Specie: | variegata |
dez25 e10 v29
| Type | Marine gastropode |
|---|---|
| Country: | BRAZIL |
| Description: | Coll by diver, 10 to 15 m |
| Gender | Charonia |
| Family: | RANELLIDAE |
| Quality: | GEM/WO |
| Size: | 48.0 mm |
| Specie: | variegata |