| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Nerita |
| Specie: | pelorontaLinnaeus,1748 |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ |
| Size: | 37.7 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari/ES |
| Description: | Taken by octopus traps, 45 – 55 m |
Conus sp.
$ 150,00
Out of stock
$ 150,00
Out of stock
| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Nerita |
| Specie: | pelorontaLinnaeus,1748 |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ |
| Size: | 37.7 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari/ES |
| Description: | Taken by octopus traps, 45 – 55 m |