| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM Poremski |
| Size: | 18,8 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Prado – BA |
| Description: | Collected by diver at 25 m deep |
Conus sp.
$ 25,00
Out of stock
$ 25,00
Out of stock
| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM Poremski |
| Size: | 18,8 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Prado – BA |
| Description: | Collected by diver at 25 m deep |