| Family: | MARGINELLIDAE |
|---|---|
| Gender | Bullata |
| Specie: | largillierti(Kiener,1834) |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ Endemic from Brazil (WR: 39.5 mm) |
| Size: | 26.5 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Anchieta/ ES |
| Description: | The biggest we got until today! (Spotless) Taken by octopus traps, 45/55m deep |
Conus sp.
$ 42,00
Out of stock














