| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | spurius atlanticus |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++/WO |
| Size: | 52.9 mm |
| Country: | MEXICO |
| Description: | Trawled 40 – 60 m |
Conus spurius atlanticus Clench, 1942
$ 16,00
Out of stock
$ 16,00
Out of stock
| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | spurius atlanticus |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++/WO |
| Size: | 52.9 mm |
| Country: | MEXICO |
| Description: | Trawled 40 – 60 m |