| Family: | HARPIDAE |
|---|---|
| Gender | Morum |
| Specie: | oniscus(Linnaeus,1767) |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM! (WR: 30.4 mm) |
| Size: | 20.2 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | San Andres – Colombia |
| Description: | Collected by diver at 3 to 5 m depth. |
Distorsio robinsonni Petuch, 1987
$ 15,00
Out of stock















