| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Rolaniconus |
| Specie: | (Conus)axelrodiWalls,1978 |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 23.2 mm) |
| Size: | 18.0 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Palawan |
| Description: | Collected by diver, 10 to 15 m |
Eratoidea hematita (Kiener, 1834)
$ 23,00
Out of stock












