| Family: | OLIVIDAE |
|---|---|
| Gender | Jaspidella |
| Specie: | jaspidea(Gmelin,1791) |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ |
| Size: | 20,4 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Description: | Taken by tangle nets, 40 – 50 m |
Jaspidella jaspidea (Gmelin, 1791)
$ 12,00
In stock
$ 12,00
In stock
| Family: | OLIVIDAE |
|---|---|
| Gender | Jaspidella |
| Specie: | jaspidea(Gmelin,1791) |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ |
| Size: | 20,4 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Description: | Taken by tangle nets, 40 – 50 m |