| Family: | HARPIDAE |
|---|---|
| Gender | Vexillum |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ |
| Size: | 13.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Alcobaça/BA |
| Description: | Taken by hand dredge, 1 to 2 m deep |
Morum watanabei Kosuge, 1981
$ 13,00
In stock
$ 13,00
In stock
| Family: | HARPIDAE |
|---|---|
| Gender | Vexillum |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ |
| Size: | 13.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Alcobaça/BA |
| Description: | Taken by hand dredge, 1 to 2 m deep |