| Family: | NATICIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ |
| Size: | 8.4 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Prado / Ba |
| Description: | Scuba diver, 27 – 30 m |
Natica sp.
$ 8,00
Out of stock
$ 8,00
Out of stock
| Family: | NATICIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ |
| Size: | 8.4 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Prado / Ba |
| Description: | Scuba diver, 27 – 30 m |