| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | ericmonnieri |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ |
| Size: | 36.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Vitória/ES |
| Description: | Trawled 25-33 m |
Odontocymbiola americana (Reeve, 1846)
$ 10,00
In stock
$ 10,00
In stock
| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | ericmonnieri |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ |
| Size: | 36.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Vitória/ES |
| Description: | Trawled 25-33 m |