| Family: | OLIVIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM |
| Size: | 9.4 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Beaches from Búzios/RJ |
| Description: | Snorkeling at 3 to 6 m |
Olivella tehuelcha (Duclos, 1840)
$ 8,00
In stock
$ 8,00
In stock
| Family: | OLIVIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM |
| Size: | 9.4 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Beaches from Búzios/RJ |
| Description: | Snorkeling at 3 to 6 m |