| Family: | MITRIDAE |
|---|---|
| Gender | Nebularia |
| Specie: | aurora(Dohrn,1861) |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 42.7 mm) |
| Size: | 33.0 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Palawn |
| Description: | Collected by diver, 15 to 25 m |
Pecten ziczac (Linnaeus, 1758)
$ 45,00
Out of stock















