| Family: | MURICIDAE |
|---|---|
| Gender | Hexaplex |
| Specie: | cichoreum(Gmelin,1791) |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ Albinistic form! (WR: 150.9 mm) |
| Size: | 107.5 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Negros Occidental. Cadiz |
| Description: | Coll by fish nets, 10 to 25 m |
Sphaenia hatcheri Pilsbly, 1899
$ 17,00
Out of stock












