| Family: | TURBINIDAE |
|---|---|
| Gender | Turbo |
| Specie: | heisei |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | Set with4 shells F++ 18,0 to 22.0 mm |
| Size: | 22.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari/ES |
Turbo heisei Prado, 1999
$ 45,00
In stock
$ 45,00
In stock
| Family: | TURBINIDAE |
|---|---|
| Gender | Turbo |
| Specie: | heisei |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | Set with4 shells F++ 18,0 to 22.0 mm |
| Size: | 22.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari/ES |