| Family: | COSTELLARIIDAE |
|---|---|
| Gender | Vexillum |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ |
| Size: | 7,4 mm |
| Country: | ARUBA, CARIBBEAN |
| Local: | Malmok beach |
| Description: | Collected by diver, at 5m deep. |
Vexillum sp.
$ 25,00
Out of stock
$ 25,00
Out of stock
| Family: | COSTELLARIIDAE |
|---|---|
| Gender | Vexillum |
| Specie: | Sp. |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ |
| Size: | 7,4 mm |
| Country: | ARUBA, CARIBBEAN |
| Local: | Malmok beach |
| Description: | Collected by diver, at 5m deep. |