| Family: | VOLUTIDAE |
|---|---|
| Gender | Zidona |
| Specie: | dufresnei |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ |
| Size: | 249.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Cabo Frio/RJ |
| Description: | Trawled 90 to 120 m |
Zidona dufresnei (Donovan, 1823)
$ 50,00
Out of stock
$ 50,00
Out of stock
| Family: | VOLUTIDAE |
|---|---|
| Gender | Zidona |
| Specie: | dufresnei |
| Type | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ |
| Size: | 249.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Cabo Frio/RJ |
| Description: | Trawled 90 to 120 m |