| Family: | TURBINIDAE |
|---|---|
| Gender | Astraea |
| Specie: | phoebiaRöding,1798 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 73.0 mm) |
| Size: | 43.3 mm |
| Country: | COLOMBIA |
| Local: | San Andres Island- Colombia |
| Description: | Collected by snorkeling dive, 2 to 4 m deep, in sandy-coral bottoms. |
Americoliva circinata Marrat, 1870
$ 15,00
Fora de estoque
















