| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | workiPetuch,1998 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ Baby cute! (WR: 70.5 mm) |
| Size: | 32.6 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari, ES |
| Description: | Taken by octopus trap, 48 to 60 m deep (Not drilled!!) |
Charonia marylenae Petuch & Berschauer, 2020
$ 150,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00















