| Family: | COLUMBELLIDAE |
|---|---|
| Gender | Columbella |
| Specie: | Sp. |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F ++ |
| Size: | 11 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Description: | Collected by diver, 10 to 25 m |
Columbella sp.
$ 8,00
Em estoque
$ 8,00
Em estoque
| Family: | COLUMBELLIDAE |
|---|---|
| Gender | Columbella |
| Specie: | Sp. |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F ++ |
| Size: | 11 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Description: | Collected by diver, 10 to 25 m |