| Family: | CYPRAEIDAE |
|---|---|
| Gender | Cypraea |
| Specie: | acicularismarcuscoltroi(Petuch,2015) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM Exceptional size! (WR: 33.1 mm) |
| Size: | 25.9 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Porto Seguro/BA |
| Description: | Collected by diver at 18/22 m deep, under rocks and limestone |
Conus aff. cargilei Coltro, 2004
$ 90,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00











