| Family: | TURBINIDAE |
|---|---|
| Gender | Lithopoma |
| Specie: | tectumtectum(Lightfoot,J.inSolander,1786) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (WR: 82 mm) |
| Size: | 67.9 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Local: | La Blanquilla Island / Isla Margaritas |
| Description: | Collected by diver, attached on rocks, at 0 to 6 m deep. |
Conus clerii Reeve, 1844
$ 30,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00
















