| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | coltrorum |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ 69.1 mm Very rare appears with this high ! |
| Size: | 69.1 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guriri /ES |
| Description: | Trawled 30 / 40 m |
Conus coltrorum Petuch & Myers, 2014
$ 50,00
VERY LARGE SPECIMEN!
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00













