| Family: | CASSIDAE |
|---|---|
| Gender | Casmaria |
| Specie: | atlanticaClench,1944 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ RARITY!! Discret scar. Micro holed by octopuss.(WR: 61.9mm) |
| Size: | 36.6 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari, ES |
| Description: | Taken by octopuss trap, 60 m deep |
Conus ericmonnieri Petuch & Myers, 2014
$ 10,00
SPECIAL COLOR!
Em estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00











