| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | coltrorumPetuch&Myers,2014 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (WR: 83.5 mm) |
| Size: | 62.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Vitória, Espírito Santo |
| Description: | Coll. by shrimp trawlers boat, 36 to 48 m deep |
Conus mauricioi Coltro, 2004
$ 70,00
Fora de estoque















