| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | riosiPetuch,1986 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ RARITY! Discret scar. (WR: 77.4 mm) |
| Size: | 44 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Vila Velha |
| Description: | Collected by scuba diving at about 39m deep |
Conus riosi Petuch, 1986
$ 400,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00













