| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | cf.workiPetuch,1998 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ Full petterned. (WR: 70.5 mm) |
| Size: | 48.7 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari, ES |
| Description: | Taken by octopus trap, 48 to 60 m deep |
Conus sp.
$ 150,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00














