| Family: | TURBINIDAE |
|---|---|
| Gender | Astraea |
| Specie: | latispina(Philippi,1844) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 73.0 mm) |
| Size: | 39.9 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Belmonte / BA |
| Description: | Collected by scuba dive, 46 to 57 m deep, in sandy-coral bottoms. |
Conus tostesi Petuch, 1986
$ 46,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00















