| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | puncticulatuscolumbaHwass,1792 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM (WR: 29.5 mm) |
| Size: | 20.8 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Local: | La Isleta – Isla de Margaritas |
| Description: | Dedged south of La Isleta, at 11 to 14 m deep. |
Cymatium femorale (Linnaeus, 1758)
$ 15,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00
















