| Family: | MURICIDAE |
|---|---|
| Gender | Aspella |
| Specie: | crypticaRadwin&D´Attilio,1976 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ extreme big size. (The bigger we got until today is 12.4mm) |
| Size: | 12.3 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off PiĂşma / ES |
| Description: | Hand Dredged, 20 m deep |
Cymatium raderi D´Attilio & Meyers, 1984
$ 45,00
Fora de estoque














