| Family: | RANELLIDAE |
|---|---|
| Gender | Cymatium |
| Specie: | raderiD´Attilio&Meyers,1984 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (WR: 73.0 mm) |
| Size: | 47.8 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari/ES |
| Description: | Taken by octopus trap, 60 to 60 m deep |
Cymatium raderi D´Attilio & Meyers, 1984
$ 30,00
Em estoque














