| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | workiPetuch,1998 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ (WR: 70.5 mm) |
| Size: | 42.3 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Anchieta, ES |
| Description: | taken by octopous trap, 48 to 60 m deep |
Cypraea (Luria) cinerea brasiliensis L. & H., 1993
$ 10,00
Fora de estoque














