| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | cf.workiPetuch,1998 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ Very beautiful patterns. (WR: 70.5 mm) |
| Size: | 42.8 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari, ES |
| Description: | Taken by octopus trap, 48 to 60 m deep |
Haliotis aurantium Simone, 1998
$ 100,00
Fora de estoque














