| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | ericmonnieriPetuch&Myers,2014 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM St with 2 shells collected in different places (WR: 52.0 mm) |
| Size: | 28.2 and 29.7 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari / ES |
| Description: | Collected by octopus traps, 45 to 60 m deep. |
Haliotis aurantium Simone, 1998
$ 70,00
Em estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00














