| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | centurioBorn,1778 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 105.3 mm) |
| Size: | 59.9 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari/ES |
| Description: | Collected by octopuss trap, 50 to 60 m deep |
Haliotis aurantium Simone, 1998
$ 100,00
GREENISH!
Em estoque














