jun25 E 50 V50
Haliotis aurantium Simone, 1998
$ 65,00
Fora de estoque
| Family: | HALIOTIDAE |
|---|---|
| Gender | Haliotis |
| Specie: | aurantium |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM RARE! (WR: 20.4 mm) 24.4 mm |
| Size: | 24.4 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari |
| Description: | Taken by otopus traps, 50 / 60 m |
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00
















