| Family: | CHAMIDAE |
|---|---|
| Gender | Chama |
| Specie: | macerophylla(Gmelin,1791) |
| Tipo: | MARINE BIVALVES |
| Quality: | F+ (WR: 94.0 mm) |
| Size: | 56.3 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Local: | Isla Margarita |
| Description: | Collected by diver at 3 to 4 m deep, attached to the rocks |
Homalocantha oxycantha (Broderip, 1833)
$ 60,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00















