| Family: | GRYPHAEIDAE |
|---|---|
| Gender | Hyotissa |
| Specie: | hyotis(Linnaeus,1758) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 98.2 mm) |
| Size: | 59.0 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Bohol |
| Description: | Collected by diver,at 15 to 25 m depth. |
Hyotissa hyotis (Liné, 1758)
$ 18,00
Em estoque













