| Family: | MITRINAE |
|---|---|
| Gender | Mitra |
| Specie: | mitra(linnaeus,1758) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 172.9 mm) |
| Size: | 135.4 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Bohol |
| Description: | Collected by diver 20 to 25 m |
Ischnochiton sp.
$ 8,00
Fora de estoque






















