| Family: | MURICIDAE |
|---|---|
| Gender | Favartia |
| Specie: | celullosanuceos(Conrad,1846) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 29.4 mm) |
| Size: | 19.8 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Piúma/ES |
| Description: | Taking in hand-shelling dredg, 17 to 20 m |
Janthina janthina (Linnaeus, 1758)
$ 7,00
Em estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00

















