| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | centurioBorn,1778 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (WR: 105.3 mm) |
| Size: | 79.1 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off São Mateus /ES |
| Description: | Collected by shrimp trawler boat, 27 to 36 m deep |
Jaspidiconus exumaensis Petuch, 2013
$ 24,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00












