| Family: | PECTINIDAE |
|---|---|
| Gender | Gloripallium |
| Specie: | pallium(Liné,1758) |
| Tipo: | MARINE BIVALVES |
| Quality: | GEM (WR: 108.6 mm) |
| Size: | 65.4 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Bohol |
| Description: | Taken by diver, 10 to 25 m deep |
Jaspidiconus simonei Petuch & Myers, 2014
$ 25,00
Fora de estoque















