| Family: | CYPRAEIDAE |
|---|---|
| Gender | Cypraea |
| Specie: | acicularismarcuscoltroi(Petuch,2015) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM (WR: 33.1 mm) |
| Size: | 21.8 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Alcobaça /Ba |
| Description: | Collected by diver at 27 m deep, under dead corals |
Lithopoma tectum tectum (Lightfoot, J. in Solander, 1786)
$ 20,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00














