| Family: | STROMBIDAE |
|---|---|
| Gender | Strombus |
| Specie: | goliathSchröter,1805 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ No scar, no oil added. Full lip. (WR: 380.0 mm) |
| Size: | 310.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Alcobaça, BA |
| Description: | Collected by diver at 27 to 33 m deep |
Lobatus (Strombus) goliath Schröter, 1805
$ 245,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00













