| Family: | CHAMIDAE |
|---|---|
| Gender | Chama |
| Specie: | lazarusLinnaeus,1758 |
| Tipo: | MARINE BIVALVES |
| Quality: | F++ (140.3 mm) |
| Size: | 54.2 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Cebu – Liloan |
| Description: | Coll. by diver, 15 to 20 m |
Megalobulimus cf. musculus (Bequaert, 1848)
$ 40,00
Fora de estoque



















