| Family: | RANELLIDAE |
|---|---|
| Gender | Cymatium |
| Specie: | occidentaleClench&Turner,1957 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM (WR: 48.4 mm) |
| Size: | 21.2 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Local: | La Blanquilla |
| Description: | Cool. by scuba dive, 9 to 17 m, under rocks |
Mimachlamys pseudolima (G. B. Sowerby, II, 1842)
$ 12,00
Fora de estoque














