| Family: | HARPIDAE |
|---|---|
| Gender | Morum |
| Specie: | oniscus(Linnaeus,1767) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ (WR: 30.4 mm) |
| Size: | 20 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Alcobaça – BA |
| Description: | Collected by diver at 12 to15 m deep. Fev. 2009 |
Morum oniscus (Linnaeus, 1767)
$ 7,00
Fora de estoque


















