| Family: | MURICIDAE |
|---|---|
| Gender | Muricopsis |
| Specie: | marcusiVokes,1994 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ (WR: 24.7 mm) |
| Size: | 21 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari – ES |
| Description: | Collected by dive, in sandy-limestone bottons, 21 m deep. |
Muricopsis marcusi Vokes, 1994
$ 18,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00














